خبر خوش برای طالقانی ها !!!

مدیرکل راه و ترابری استان البرز گفت: با توجه به حجم ترافیک آزادراه کرج – قزوین مطالعات مربوط به پروژه دو طبقه شدن بخشی از آزادراه کرج – قزوین در دستور کار قرار گرفته است. علی اصغر رضوی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص وضعیت دو طبقه شدن آزاد راه کرج – قزوین در محدوده کلاک تا حصارک افزود: باید در ادامه کار در این زمینه در پی سرمایه گذاران جذب بخش خصوصی باشیم.وی ادامه داد: راه و ترابری کرج در راستای سیاستهای کلان وزارت راه وشهر سازی از همه سرمایه گذارانی که مایل به کمک به اجرای پروژه های حوزه راه و مشارکت در این این خصوص هستند، دعوت به همکاری می کند.

 

خوب خدا رو شکر که مشکل ترافیک این منطقه هم حل شد. با اتمام  جاده جدیدی که از هشتگرد به طالقان در ۲۰ و چند سال گذشته در حال ساخت بوده و  تکمیل این  قسمت دو طبقه طی صد سال آینده احتمالا برای رسیدن به طالقان کمتر از یک ساعت زمان صرف میشود.

/ 1 نظر / 28 بازدید
شمس الدین رجبی

سلام جناب مینای فرد آنچه من از مطلب این پست شما برداشت میکنم پس ما به این زودیها نباید امیدوار به افتتاح جاده قزوین الموت تنکابن باشیم[لبخند][گل] ضمنا"از مطالب خوب سایت حضرتعالی وتصاویر زیبای طالقان استفاده ولذت بردم موفق باشید